Inicio >> JVC >> TFHF25NK(J) Manual de Servicio
 0 artículo(s) en Su carrito
JVC TFHF25NK(J)
Manual de Servicio
  • Contiene diagramas del circuito
  • Idiomas: English
Descripción del JVC TFHF25NK(J) Manual de Servicio
The manual is available in languages:
TEXT_PDF_SNIPPET
TF-HF25-NK(J)
Specifications
TF-HF25-NK(J) Earphone section Type Nominal impedance Sensitivity Max.input capability Microphone section Type Directivity Sensitivity Cord length Mass Moving coil 32 ohms 111 dB/1 mW 10 mW Electrical condenser Non-directional -60 dB(0dB=1V/0.5Pa) 1.2 m (3.94 ft) with ø 2.5mm four-pole plug 5.5 g (0.19 oz) without cord 14.6 g (0.51 oz) with cord