Inicio >> PIONEER >> PDK-TS35A/XZC1/WL5 Manual de Servicio
 0 artículo(s) en Su carrito
PIONEER PDK-TS35A/XZC1/WL5
Manual de Servicio
  • Contiene diagramas del circuito
  • Idiomas: English
Descripción del PIONEER PDK-TS35A/XZC1/WL5 Manual de Servicio
The manual is available in languages: English
TEXT_PDF_SNIPPET
ARP3489
PDK-TS35A
ORDER NO.
TABLE TOP STAND
PDK-TS35A
Parts Included
Base Cover Assy � 1 (AZN2804) Cushion x 1 (AZN2808) Accessory Assy (AZE1215) Screws (4 mm x 10 mm : silver) � 4 Light Blocking Pad x 1 (AZN2809) Stand Pipe Assy � 2 (AZN2787)
SXZC/WL5
Falling prevention metal fitting x 2
Installation Screws (M6 x 20 mm: black) � 4
Installation Screws (M4 x 35 mm: black) � 4 [for Falling prevention metal fitting]
Operating Instructions x 1 (AZR1275)
Specifications
External dimensions: PDK-TS35A ..........922 mm (W) � 298.9 mm (H) � 430 mm (D) (36-5/16 in. (W) � 11-25/32 in. (H) � 16-15/16 in. (D)) Weight: PDK-TS35A ..........6.0 kg (13.3 lbs)