Inicio >> WHIRLPOOL >> GERP4120SS0 Catálogo de piezas
 0 artículo(s) en Su carrito
WHIRLPOOL GERP4120SS0
Catálogo de piezas
  • Idiomas: English
Descripción del WHIRLPOOL GERP4120SS0 Catálogo de piezas
The manual is available in languages: English
TEXT_PDF_SNIPPET
OPTIONAL PARTS
For Models: GERP4120SQ0, GERP4120SB0, GERP4120SS0 (White) (Black) (Stainless Steel)
Illus. No.
Part No.
DESCRIPTION
Illus. No.
Part No.
DESCRIPTION
Following Parts Not Illustrated SPLICING WIRES��25FT. LENGTH
INSULATION
261514 Insulation, Fiberglass (1�1/2" x 24" x 120") 240132 Insulation, Fiberglass (2�1/2" x 22" x 120")
ACCESSORY PARTS
241430 Foil, Aluminum Oven (18" x 25�) 3184478 Cleaner, Glass