Inicio >> TOSHIBA >> 29A3DESH Manual de Servicio
 0 artículo(s) en Su carrito
TOSHIBA 29A3DESH
Manual de Servicio
  • Contiene diagramas del circuito
  • Idiomas: English
Descripción del TOSHIBA 29A3DESH Manual de Servicio
The manual is available in languages:
TEXT_PDF_SNIPPET
SET-UP ADJUSTMENT
There are no adjustment of purity and convergence in some picture tube (Unified with purity magnet)
SPECIFIC INFORMATIONS GENERAL ADJUSTMENTS
DEFLECTION YOKE
TEMPORARY MOUNTING
29.1mm(28", 29") 25mm(25") 19mm(19", 20", 21") 14mm(13", 14")